Výzva Tomáša Tatara

Tomáš Tatar je späť! Tento krát vyzýva samotnú slovenskú florbalovú reprezentáciu!

Tomáš Tatar Vás pozýva stráviť pekné popoludnie v strede leta, ktoré sa uskutoční 21. júla 2018 (sobota). Na námestí v Dubnici nad Váhom vyzve Tomáš a jeho tím zložený zo známych slovenských hokejistov slovenskú florbalovú reprezentáciu. 

Tento súboj organizuje Tomáš v spolupráci s mestom Dubnica nad Váhom a Nadáciou TV Joj , ako podporu florbalu na Slovensku. Celý výťažok z akcie poputuje do Nadácie TV Joj na podporu florbalovej reprezentácie.

Príďte sa aj Vy, v sobotu 21. júla popoľudní pozrieť na súboj hokejistov a florbalistov. Zabávať Vás bude taktiež Junior a show Moja mama varí lepšie ako tvoja plus šuhajíci pri panvici.

Základné informácie:

Kedy: 21.07.2018 (sobota)

Čas: od 12:00

Kde: Námestie v Dubnici n/V

Program: florbalový zápas detí zo základnej školy, zápas slovenských hokejových hviezd vs Slovenská florbalová reprezentácia, odovzdanie šeku  Nadácii TV Joj, Show Moja mama varí lepšie ako tvoja, šuhajíci pri panvici a sprievodný program

 

Zostava hokejistov: Tomáš Tatar (c), Marián Hossa, Marcel Hossa, Marián Gáborík, Zdeno Chára, Marko Daňo, Mário Bližňák, Michal Hlinka, Branko Radivojevič 


CVIČ S NAMI BEZ VIAZANOSTI

FITNESS & CARDIO  /  CROSSFIT ZONE  /  FIGHT ZONE  /  AEROBIC ZONE

Pre všetkých ľudí, ktorí chcú pravidelne trénovať a myslia to so svojím zdravím a zovňajškom naozaj vážne. Tréningové centrum FitFabrik je pre Vás to pravé. 

Zistiť viac