Novinky

SPUSTILI SME MOBILNÚ APLIKÁCIU

Na 7. narodeniny nášho centra, sme spustili našu prvú mobilnú aplikáciu s názvom FitFabrik. Je dostupná pre operačné systémy iOS aj Android a umožňuje jednoduchšie fungovanie v našom centre.

V mobilnej aplikácií sa môže každý nový klient FitFabrik Training Centra pohodlne registrovať. Každý klient má prístup k svojmu účtu, v ktorom môže meniť svoje osobné údaje a zároveň má prehľad o trvaní svojho členstva. V prípade, že využíva náš kreditný systém na nákup tovarov (Čo je kreditný systém a ako získať zľavu na tovar nájdete v tomto článku), aplikácia mu umožňuje sledovať a kontrolovať svoj kreditný zostatok.

Veľkou výhodou oproti webovej stránke, je efektívne a rýchle prihlasovanie/odhlasovanie na skupinové cvičenia. Zároveň má každý náš člen možnosť dostávať tie najčerstvejšie informácie z diania, z akcií, či zo zliav vo FitFabrik priamo do telefónu.

K aplikácii teraz rozdávame tričká FITFABRIK

Počas mesiacov Apríl a Máj 2022 sa môže každý člen zapojiť do akcie, v ktorej rozdávame limitované tričká FITFABRIK zadarmo. Do tejto akcie sa môže každý zapojiť len raz. Pre získanie trička, sa stačí preukázať na recepcií FitFabrik stiahnutou aplikáciou a zároveň mať platnú mesačnú permanentku.

Kde si aplikáciu môžem stiahnuť?

Mobilnú aplikáciu FitFabrik, si môže stiahnuť každý. Nachádza sa v Apple Store na tomto odkaze alebo na Google Play na nasledujúcom odkaze.

V prípade, že člen už je v našom systéme zaregistrovaný a nevie svoje prihlasovacie údaje do aplikácie, stačí zatelefonovať/napísať na recepciu FF a naše recepčné mu prihlasovacie údaje vytvoria. Prihlasovacie údaje sú totožné, ako prihlasovacie údaje používané pri prihlasovaní sa na skupinové cvičenia. V prípade, že už zaregistrovaný člen znova vytvorí registráciu cez aplikáciu, v našom systéme sa vytvorí duplicita. Tej sa snažíme vyhnúť.

Mohlo by ťa zaujímať

Prihlás sa k odberu našich noviniek

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info