Fyzioterapeut

"Pre nás, je to všetko o prinavrátení slobody našim klientom - slobode pohybu, či slobode od bolestí - pomáhame im stať sa silnejšími, šťastnejšími a bez zranení. Využívame silu fyzioterapie k zmene ich životov."

Sme tu, aby sme ti pomohli hýbať sa lepšie. A myslíme tým všetko, čo súvisí s kvalitou pohybu a správnou funkciou tvojho tela. Či už to súvisí s liečením po zranení, rehabilitáciou, stuhnutím svalov, pohyblivosti kĺbov, správnym držaním tela alebo zlepšením výkonu - našim hlavným cieľom je pomôcť ti, vrátiť sa k prirodzenému, efektívnemu, funkčnému pohybu a zdravému, šťastnému a bezbolestnému životu.

ŠPECIALIZUJEME SA NA:


Vďaka rozsiahlim znalostiam z anatómie, fyziológie a biomechaniky, vieme efektívne diagnostikovať a liečiť tvoje príznaky, tiež objaviť základné príčiny tvojho problému a naučiť ťa, ako predchádzať rizikovým situáciám. Vo výsledku môžeme zlepšiť rýchlosť a efektívnosť tvojho zotavovania sa, či predchádzať úrazom.

Viac ako 90% našich pacientov, nevyžaduje ďalšiu odbornú pomoc špecialistu, ani žiadny chirurgický zákrok.

Našu prácu vnímame, ako poslanie. Sme preto oddaní starostlivosti a vytváraniu dobrých vzťahov, medzi terapeutom a klientom. Vďaka priateľskej atmosfére a individuálnej odbornej starostlivosti, môžeme prinášať rýchle, efektívne a trvalé výsledky.

Na rozdiel od mnohých fyzioterapeutických ambulancii, vo Fyzio-FIT kombinujeme vyšetrenie a diagnostiku s praktickou liečbou. Za pomoci masáže, mobilizácie mäkkých techník, či individuálneho cvičenia, riešime základné príčiny bolesti klientov, ak ide o poranenie, dysbalanciu alebo iný zdravotný problém.

Ako súčasť FitFabrik tímu, úzko spolupracujeme aj s osobnými trénermi, čo prináša zvýšenie kvality a rýchlosti zotavenia každého klienta.


KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

Zodp. osoba: Mgr. Denisa Janíková
Tel. číslo: +421 948 851 993
Email: info@fyzio-fit.sk
Web: www.fyzio-fit.sk


Mohlo by ťa zaujímať
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info