Erika Depetris

@eridepetris

Od malička je šport môj život, avšak nikdy som sa nezamerala profesionálne len na jeden šport, lebo som chcela robiť všetko. Zaraďujem sa preto skôr medzi hobby športovcov. Pred vysokou školou som sa venovala gymnastike, tancu a neskôr ma začalo zaujímať fitness prostredie a cvičenie. Začala som viesť rôzne skupinové tréningy a neskôr som chcela pomáhať ľudom individuálne, pretože každý má iné fyzické predispozície, ciele a potreby. Rada sa vzdelávam v oblasti výživy a športu. Za posledných 9 rokov som mala možnosť trénovať bežných ľudí, ktorí chcú zmeniť svoj život k lepšiemu, ale aj profesionálnych športovcov a deti. Mojim cieľom je, aby ľudia začali milovať pohyb, aby sa stal ich životným štýlom a naučiť ich správne pracovať so svojim telom.

Vzdelanie
  • Fitness trener 1. stupňa

  • Kondičný tréner 1. a 2. stupeň 

  • Jumping Instructor

  • Stick mobility certification, level 1

Tréningový štýl

Venujem sa viacerým tréningovým metódam, prispôsobujem sa klientom, ich povahe a potrebám. Zväčša však využívam funkčné tréningy s použitím vlastnej váhy a rôznych pomôcok, core tréningy, cviky s využitím izometrie, pomocou Stick mobility tyčí, cviky na zdravý chrbát a rehabilitačné cviky po zraneniach.

0944151897
eri.depetris@gmail.com
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info