Mgr. Martin Křížek

@martindo_k

Môj športový život sa začal formovať od šiestich rokov, kedy som začal hrávať futbal v Dubnici nad Váhom. Prešiel som si všetkými vekovými kategóriami a tréneri pod ktorými som pôsobil ma naučili, že pri poctivom a zodpovednom prístupe na tréningoch a mimo tréningu, môžem dosiahnuť skvelé športové výsledky.

Svoje športové skúsenosti som sa rozhodol rozšíriť na vysokej škole FTVŠ UK v Bratislave, kde sa vyštudoval magisterský stupeň v odbore trénerstvo a učiteľstvo TV. Všetky svoje poznatky, ktoré som nadobudol sa snažím využiť pri práci s ľuďmi na dosiahnutie ich vytúžených cieľov.

Preto som sa rozhodol využiť ponuku osobného trénera vo FitFabrik rodine, kde pôsobím tretí rok. Veď vedieť sa správne hýbať a pri tom necítiť bolesť je z dlhodobého hľadiska pre človeka najoptimálnejšie riešenie.

Som pripravený pomôcť ti pri budovaní tvojho lepšieho JA.

Vzdelanie

Fakulta telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave v odbore trénerstvo a učiteľstvo TV

Služby
  • osobný tréning (zlepšenie pohybových vzorcov a funkčnosti tela, redukcia telesnej hmotnosti, odstraňovanie bolesti oporno-pohybového aparátu)

3 zaujímavosti o mne
  • milujem spánok

  • turistika a pohyb v prírode je pre mňa balzam na dušu

  • nie je psíka, ktorého by som nepohladkal

+421 911 373 587
krizek@fitfabrik.sk
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info