Simona Budovičová - Jumping

@budkes

Simona má ukončenú Základnú umeleckú školu – odbor moderný tanec a balet, kde ju naučili disciplíne, správnemu držaniu tela a flexibilite. Po ukončení ZUŠ prešla do tanečnej skupiny pre starších, s ktorou sa pravidelne zúčastňovali tanečných súťaží a vyhrali Majstrovstvá Slovenska v hiphope.Simona sa venovala modernému tancu viac ako 10 rokov, ale štúdium na vysokej škole, kde vyštudovala špeciálnu pedagogiku, ju donútil skončiť s tancom.

Dlhé sedenie za knihami bolo veľmi náročné, a tak skúsila Jumping hodinu v Bratislave a zistila, že práve Jumping je to, čo hľadala. Po prvej hodine Jumpingu vedela, že raz bude z nej inštruktorka a tak sa aj stalo. Už viac ako rok je inštruktorkou vo FitFabrik. Trampolíny v každom človeku vyvolajú spomienky na detské časy. Každému, kto sa na ňu postaví a začne skákať vyčarí široký a šťastný úsmev. A preto, ak sa chceš aj ty usmievať, navštív Jumping so Simou a z hodiny neodídeš smutný.

Vzdelanie
- Učiteľstvo moderného tanca - Inštruktor Jumping fitness
Služby
- Skupinové cvičenie zamerané pre všetky vekové kategórie, pomáha odstrániť bolesti chrbtice a problémy s kolenami, cvičením posilňujeme hlboký stabilizačný systém
Tréningový štýl
Špecifikom Jumpingu je práve to, že na rozdiel od iných skupinových cvičení nemá stanovenú choreografiu. Krása Jumpingu pozostáva z voľnosti pohybu. Dôležitou súčasťou tréningu je hudba. Klienti sa práve s jej pomocou vedia prirodzene naladiť na tempo hodiny a dynamická hudba ich dokáže ,,vyhecovať,, k maximálnym výkonom. Pri Jumpingu spálite viac kalórii ako pri iných aeróbnych cvičeniach a pomocou nestabilnej podložky trampolínky je potrebné zapojiť celé svalstvo.
3 zaujímavosti o mne
- Len málokto vie, že mojím primárnym zamestnaním je práca s AUTISTAMI. - Tí, ktorí ma poznajú vedia, že ústa sa mi nezastavia - Som nadpriemerne hlučná a energická (aj počas bežných dní) a to je vidieť aj hodinách Jumpingu
+421944150527
budovicovasimona@gmail.com
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info