"U nás nájdeš slobodu, zvoliť si vlastnú cestu ku zdraviu"

David Burdej
Spoluzakladateľ FitFabrik

FitFabrik je dielom Davida Burdeja a Tomáša Tatara. Obaja si dali za cieľ, vytvoriť čo najväčšiu komunitu ľudí, ktorá nasleduje rovnakú športovú ideológiu a neustále posúvať hranice toho, čo ľudia očakávajú od fitness centra.

“Naším zámerom, bolo vybudovať niečo viac, ako len bežné fitko a myslím, že sa nám to darí. FitFabrik je miesto, kde ľudia objavujú svoje schopnosti a rozvíjajú svoj charakter, tým pozitívnym smerom. Vytvárajú priateľstvá a navzájom sa podporujú.” hovorí David B.

Slobodu v cvičení nájdeš v možnostiach, ktoré ti ponúka naša jediná permanentka. Jej výhodou je, že ju môžeš využiť na cvičenie v našich rozľahlých priestoroch a tiež môžeš neobmedzene navštevovať všetky naše skupinové cvičenia.

Nájdeš u nás

1300 m2 tréningovej plochy

7 cvičebných zón

13 skupinových cvičení

1 neobmedzená permanentka

Vďaka tomu, môžeš každý deň cvičiť niečo nové! Každý deň ti pomôžeme meniť tvoje telo, vyprázdniť myseľ a preveriť silu tvojej vôle.

Pomôžeme ti objaviť chuť k športu, zlepšíme tvoje športové výkony a naučíme ťa správnym pohybovým návykom.

Našou snahou, je neustále obdarúvať ťa, neobyčajným zážitkom z cvičenia.

Naše priestory

Naše hodnoty

01
Priateľská komunita
predstavuje základ našich hodnôt. Veríme, že dosiahnutie akéhokoľvek cieľa je jednoduchšie v atmosfére plnej zábavy, smiechu a podporovania. Takéto prostredie hladko strháva bariéry a vytvára priateľstvá, presahujúce brány nášho fitness centra.
02
Kvalifikovaní tréneri
pre ktorých je fitness nielen prácou, ale hlavne poslaním. Dbáme na ich neustály proces vzdelávania, aby mohli svojim klientom poskytovať tie najnovšie a najodbornejšie tréningové postupy.
03
Skupinové cvičenia
sú esenciou radosti a nevyčerpateľným zdrojom endorfínov. Veríme v silu tímovej spolupráce a zdieľanie vzájomného nadšenia. Veríme, že každý môže byť súčasťou niečoho väčšieho. Veríme v zážitok. V životný štýl.
04
Inšpirujúce prostredie
motivujúce žiť zdravší a aktívnejší život. Najmodernejšie stroje, obrovský priestor a nadupaná hudba, sú len malou súčasťou jedinečného procesu, k dosiahnutiu vytúžených zmien.

Virtuálna prehliadka nášho centra

Vyskúšaj si nás až na týždeň zdarma

Ak ideš k nám po prvý krát, ponúkame ti možnosť vyskúšať si naše fitness centrum na celých 7 dní zdarma.
Získaj týždeň zdarma
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info