Juraj Prekop

@d

Už od detstva som mal blízko k pohybu. Aktívne som hrával futbal neskôr florbal. Šport ma už od malička napĺňal a v neskoršom veku sa mojou záľubou stalo cvičenie v posilňovni. Pohltilo ma natoľko, že som sa začal samovzdeľávať v oblasti výživy a silového tréningu. Žil som cvičením a venoval som sa výžive. Následne mi bola vnuknutá myšlienka venovať sa trénovaniu naplno. Aby som získal akreditáciu a mohol byť plnohodnotným trénerom a výživovým poradcom absolvoval som niekoľko školení a kurzov. Po úspešnom ukončení sa zo mňa stal výživový poradca a kondičný tréner II. stupňa. Vo svojom voľnom čase som založil stránku, ktorá sa venuje onlinecoachigu, výžive a tréningu. Snažím sa priniesť ľudom hodnotné informácie, ktoré im pomôžu pri dosahovaní ich cieľov. 

Mám za sebou mnoho úspešných premien klientov. Snažím sa poskytovať klientom, čo najlepšiu starostlivosť, venovať im čas a preniesť na nich svoje vedomosti. Počas premeny sa snažím klásť dôraz hlavne na zdravie klienta, pretože zdravie je prvoradé.

Vzdelanie
  • Kondičný tréner II. stupňa 

  • Certifikovaný výživový poradca

d
juraj.prekop3@gmail.com
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info