Spinning

Spinning je viac, ako len jazda na bicykli. Je to cesta sebapoznávania. Na každej hodine si siahneš na dno svojich síl, no získaš neporovnateľne viac, ako len stovky, ba až tisícky spálených kalórií.

Jazdíš v tmavej miestnosti, v ktorej dominujú elektrizujúce pásy svetiel a šialene-energická hudba, ktorá rozpumpuje tvoje srdce do vzrušenia. Už pri prvom zošlapnutí pedálov, prestane pre teba vonkajší svet existovať a ty stratíš pojem o čase. Tvoje pocity a myšlienky ťa prestanú ťažiť, a ty sa sústredíš na silný, prenikavý hlas trénera, ktorý ťa tlačí až za hranicu tvojich posledných síl. No ty budeš chcieť viac. Budeš cítiť, že dokážeš viac. Pôjdeš tak, ako keby to mala byť tvoja posledná jazda a ty si ju chceš naplno užiť. Jazda, na ktorú nikdy nezabudneš...

Nezáleží na tom, či si začiatočník alebo profesionál, pretože len ty rozhoduješ o tom, ako tvrdo sa oprieš do kopcov a ako rýchlo budeš šprintovať.

Pretože táto jazda je len o tebe, o tvojom bicykli, o tvojich cieľoch a na konci, tvojich úspechoch.

6,97€
/ osoba
Prejsť na rozvrh
Novinky

Vyskúšaj si nás až na týždeň zdarma

Ak ideš k nám po prvý krát, ponúkame ti možnosť vyskúšať si naše fitness centrum na celých 7 dní zdarma.
Získaj týždeň zdarma
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info