Thai-box pre ženy

Pri rannom vstávaní, na ceste do práce alebo pri poslednom stúpaní.

Každý deň zvádzaš svoj vlastný vnútorný boj a posúvaš prah toho, čo dokážeš. V týchto drobných momentoch, môžeš nájsť skrytý zmysel Thai-Boxu vo FitFabrik.

Tak, ako v každodenných situáciách, aj tu, na každom momente záleží a každý okamih má obrovský význam. Pretože všetky prekážky, ktoré tu prekonáš, všetky údery, ktoré tu rozdáš a všetky kopy, ktorým sa tu vyhneš, sú odrazom tvojho života.

To je myšlienka, na ktorej je postavený tento tréning. Je určený pre všetky ženy. Začiatočníčky, aj tie ktoré vedia, ako udrieť do vreca.

Na každú tu čaká jej vlastný zápas, ktorý musí vyhrať. Na každú tu však čaká odmena, v podobe nezlomnej dravosti, húževnatosti a odhodlania.

Čím dlhšie trénuješ, tým viac zistíš, že tvoje údery sú rýchlejšie, tak ako tvoje reakcie tam vonku, sú rozhodnejšie. Uvedomíš si, že vládzeš viac a únavy je vo všedný deň menej. Čím dlhšie trénuješ, tým viac cítiš, že tvoje okolie sa na teba pozerá inak, pretože vyzeráš inak...

Pretože Thai-Box nie je len o tej jednej hodine. Jeho myšlienka je ukrytá vo všetkých drobných momentoch tvojho každodenného života!

Nájdi ju. Postav sa jej. Ži podľa nej.

6,97€
/ osoba
Prejsť na rozvrh
Novinky

Vyskúšaj si nás až na týždeň zdarma

Ak ideš k nám po prvý krát, ponúkame ti možnosť vyskúšať si naše fitness centrum na celých 7 dní zdarma.
Získaj týždeň zdarma
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info